TV Programları

Ev Kuşu

Ev Kuşu

Ev Kuşu

showtv_logoYapımcılığını C Yapım’ın üstlendiği, Evrim Akın ile meraklı, heyecanlı, enerjik, kıpır kıpır bir program Ev Kuşu Cumartesi ve Pazar günleri Show TV ekranlarında!

Güzel oyuncu Evrim Akın ile bugüne kadar filmlerde veya ekranlarda gördüğünüz birbirinden ünlü isimlerin ünlülerin ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak.

Evrim Akın, ünlülerin evinin altını üstüne getirecek, mutfaktan, gardroba, salondan yatak odasına girilmedik yer,  karıştırılmadık köşe bırakmayacak.  Ev Kuşu’nda şen şakrak bir sohbet eşliğinde, şarkılar söylenerek mutfakta hünerler sergilenip yemekler yapılacak, gardroplar açılıp sahne kostümleri giyilerek şov yapılacak, albümler açılıp anılar tazelenecek. Belki de ünlü şarkıcının bugüne kadar hiç görülmemiş fotoğraflarına ve çok özel görüntülerine ilk kez siz tanık olacaksınız!

Sürprizlerle dolu eğlenceli bir ziyarete ve ünlülerin hiç bilmediğiniz yönlerini onlara misafir olup öğrenmeye hazır mısınız ?